Skip to content

KRÍDLOVÉ BRÁNY

Tradičné riešenie uzavretia garáže.

KRÍDLOVÁ BRÁNA


Tradičné uzavretie garáže teraz v modernom automatickom prevedení.
Krídlo vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu. Nevyžaduje nadpražie ani bočné ostenie. Možnosť montáže brány pred otvorom, aj v otvore. Prvky zárubne sú navzájom spojené prostredníctvom skrutkových spojov. Krídla delené rovnakým pomerom alebo asymetricky (dvere pre peších).

KRÍDLOVÉ BRÁNY
KRÍDLOVÉ BRÁNY

KRÍDLO BRÁNY


Krídlo dverí je vyplnené pozinkovaným oceľovým plechom T-10 potiahnuté polyesterovou farbou. Jedno krídlo je pasívne, blokované do prekladu a prahu. Druhé krídlo je vybavené cylindrickým zámkom a kľučkou. Pri nezateplených dverách je zvnútra vidieť konštrukciu krídla. Pri zateplených dverách (20-30 mm PVC v závislosti na vzore) je krídlo vyplnené doskou z PVC.

HLINÍKOVÁ KRÍDLOVÁ BRÁNA


Rám krídla a zárubne je vyrobený z hliníkových trojkomorových profilov s prerušeným tepelným mostom alebo bez prerušeného tepelného mostu. Gumové tesnenie po celom obvode. Štandardne sú dvere vybavené zámkom s vložkou a tromi kľúčmi.
Výplň brány: panely do segmentových brán o hrúbke 40 [mm] vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu a vyplnené bezfreónovou polyuretánovou penou. Štruktúra povrchu môže byť: hladký povrch, imitácia dreva, štukový povrch, povrch s mikroprelismi v tvare V. Panely sú potiahnuté polyesterovou farbou alebo fóliou.

KRÍDLOVÉ BRÁNY

MODERNÉ RIEŠENIE NIELEN PRE GARÁŽE


Tradičné riešenie uzavretia garáže v modernom prevedení. Poskytujú praktické a jednoduché riešenie pre garáže, ktoré sa nevyužívajú pre parkovanie vozidla, ale skôr ako sklad bicyklov, dielňa alebo všeobecne miestnosť.

FAREBNÉ PREVEDENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

ŠTANDARDNÉ FARBY

Všetky krídlové garážové brány môžu byť na žiadosť zákazníka vyrobené v ľubovoľnej farbe zo vzorkovníka RAL. 

MONTÁŽNE POŽIADAVKY

Stavebný otvor
MONTÁŽ V OTVORE
Vo – výška stavebného otvoru (objednávací rozmer: Vo – 20 mm)
So – šírka stavebného otvoru (objednávací rozmer: So – 20 mm)
N – nadpražie, N min.: 0 mm
Bo – bočné ostenie, Bo min.: 0 mm
H – hĺbka garáže; H min. 0 mm (otváranie brány smerom do vonku)
MONTÁŽ PRED OTVOROM
Vo – výška stavebného otvoru (objednávací rozmer: Vo+50 mm)
So – šírka stavebného otvoru (objednávací rozmer: So+100 mm)
N – nadpražie, N min.: 100 mm
Bo – bočné ostenie, B min.: 50 mm
H – hĺbka garáže; H min. 0 mm; (otváranie brány smerom do vonku)OCEĽOVÉ DVERE

Ku každej krídlovej bráne je možné vyrobiť oceľové dvere s identickým vzorom a farbou. Rám krídla a rám brány je vyrobený z ocele uzatvorenej bez tepelných bariér. Krídlo je vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu a ošetrené polyesterovým náterom. Dvere môžu byť zateplené alebo nezateplené.