Skip to content

PRIEMYSELNÉ ROLOVACIE BRÁNY

Najpohodlnejšie riešenie pre Vašu výrobnú halu alebo sklad.

ROLOVACIA BRÁNA


Prednosťou priemyselných rolovacích brán je konštrukcia, ktorá vyžaduje minimálnu plochu, lebo brána  je navíjaná na oceľový hriadeľ umiestený nad otvorom. Roletové brány  sú nenahraditeľné v objektoch, v ktorých je kľúčová výška miestností, napr. tam, kde pracujú vozíky, žeriavy…
Rolovacie brány ponúkame vo verziách: oceľové nezateplené, oceľové zateplené, hliníkové nezateplené a hliníkové zateplené.

PRIEMYSELNÉ ROLOVACIE BRÁNY
PRIEMYSELNÉ ROLOVACIE BRÁNY

ROLETA BRÁNY


Roleta vyrobená zo 100 mm hliníkových profilov, vyplnená 25 mm bezfreónovou polyuretánovou penou. Profily lakované lakom s vysokou odolnosťou voči poškrabaniu. Roleta sa pohybuje pozdĺž zvislých hliníkových vodiacich líšt, ktoré sú vybavené štetinovým tesnením. V spodnom krajnom profile je namontované komorové gumové tesnenie priliehajúce k podlahe. Profily sú spojené sponami, ktoré znemožňujú ich roztiahnutie. Možnosť presvetlenia a prevetrania garáže pomocou špeciálnych lamiel.

BEZPEČNOSŤ

Štandardným vybavením brán  je bezpečnostná brzda integrovaná v bočnom pohone, ktorá chráni pred nekontrolovateľným spustením brány

POHONY

Brány  sú štandardne vybavené elektrickým bočným pohonom s možnosťou havarijného otvárania pomocou kľuky

OVLÁDANIE

Ovládanie brány  sa uskutočňuje v automatickom prevedení pomocou diaľkového ovládača a v režime „totman“  pomocou tlačidiel riadiacej jednotky ( hore / stop / dole )

PREVEDENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

ŠTANDARDNÉ FARBY

1. Cenová skupina farieb

2. Cenová skupina farieb

HLINÍKOVÉ DVERE


Ku každej rolovacej bráne je možné vyrobiť hliníkové dvere s identickým vzorom, farbou a výplňou. Rám krídla tvoria hliníkové profily bez tepelnej bariéry. Výplň krídla pozostáva z hliníkových profilov (100 mm) zateplených polyuretánovou penou. Dvere majú gumové tesnenie po celom obvode.

PRIEMYSELNÉ ROLOVACIE BRÁNY