Skip to content

PRIEMYSELNÉ SEGMENTOVÉ BRÁNY

Najpohodlnejšie riešenie pre Vašu výrobnú halu alebo sklad.

SEGMENTOVÉ OCEĽOVÉ A HLINÍKOVÉ BRÁNY


Pre svoje vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti sú vhodné do vykurovaných priestorov. Pozostáva zo zvislých vodiacich líšt a horizontálnych stropných líšt, a krídla vyrobeného z oceľových  alebo hliníkových panelov. Konštrukcia brány je vyrobená z pozinkovaných prvkov. Je utesnená po celom obvode, čím eliminuje tepelné mosty.

PRIEMYSELNÉ SEGMENTOVÉ BRÁNY
PRIEMYSELNÉ SEGMENTOVÉ BRÁNY

KRÍDLO BRÁNY


Panely o hrúbke 40 mm sú vyrobené z pozinkovaného oceľového alebo hliníkového plechu a vyplnené bezfreónovou polyuretánovou penou. Panely sú potiahnuté polyesterovou farbou alebo fóliou, zaistené kovaním z pozinkovaného oceľového plechu. Na dolnom paneli je namontované tesnenie priliehajúce k podlahe. Utesnenie medzi horným panelom a prekladom zaisťuje tesnenie montované k hornému panelu alebo pripevňované k prekladu. Panely majú tvarované bezpečnostné prvky znemožňujúce pricviknutie prstov a tesnenie na mieste styku dvoch panelov.

STAVEBNÝ OTVOR

Účinne zabezpečia každý otvor do šírky až 8 metrov a do výšky 6 metrov

SYSTÉMY KOVANIA

Desiatka systémov kovania umožní nájsť konštrukčné riešenie aj pri zložitých objektoch

BEZPEČNOSŤ

Štandardným vybavením priemyselných brán sú zabezpečenia pred spustením brány v prípade pretrhnutia laniek alebo pružín

POHONY

Pohony do priemyselných brán sú diaľkovo ovládané alebo bezprostredne pomocou tlačidiel
hore – stop – dole

PREVEDENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

ŠTANDARDNÉ FARBY

 

PANELOVÉ DVERE


Ku každej segmentovej bráne je možné vyrobiť hliníkové dvere s identickým vzorom, farbou a výplňou. Rám krídla a zárubne je vyrobený z hliníkových trojkomorových profilov s prerušeným tepelným mostom alebo bez prerušeného tepelného mostu. Gumové tesnenie po celom obvode. Štandardne sú dvere vybavené zámkom s vložkou a tromi kľúčmi.

PRIEMYSELNÉ SEGMENTOVÉ BRÁNY