Skip to content

TaHoma®

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou.

TaHoma® switch


Jednotka TaHoma® umožňuje ovládať a riadiť pripojené zariadenia v inteligentnom dome. Box TaHoma® je ústredným prvkom inteligentného ovládania domácnosti Somfy a umožňuje centralizovať, ovládať a riadiť dom pomocou inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača pripojených na internet, či už z domu či z druhého konca sveta.

Foto Somfy - TaHoma® switch

Foto Somfy – TaHoma® switch

DOKONALÁ DOMÁCA AUTOMATIZÁCIA

Ovládajte zariadenie celého domu.
TaHoma®
Rolety
a žalúzie
TaHoma®
Garážové brány
TaHoma®
Vjazdové brány
TaHoma®
Kúrenie

TaHoma®
Osvetlenie
a senzory
TaHoma®
Zabezpečovacie systémy
TaHoma®

Jednoduchá inštalácia na kľúč

Bez nutnosti prispôsobovať projekt domu, bez zbytočných stavebných prác. Systém TaHoma® switch vám na kľúč nainštalujú naši odborníci.

Jednoduchá rozšíriteľnosť

Vďaka bezdrôtovej technológii io-homecontrol® môžu byť jednotlivé zariadenia dodávané a do systému pripájané postupne. Nevyžadujú žiadne zbytočné zásahy do muriva a s nimi súvisiace opravy.

Ovládanie odkiaľkoľvek na svete

Ovládač, smartphone, tablet alebo počítač vám stačia na to, aby ste svoj dom mohli ovládať odkiaľkoľvek na svete.

Vždy máte prehľad

Nech už ste kdekoľvek, ľahko zistíte, čo sa deje vo vašom dome. Pokiaľ systém zistí ohrozenie, napríklad v prípade požiaru, či vlúpania, ihneď vás informuje, aby ste mohli reagovať.

TaHoma® switch pre pohodlie, bezpečnosť
a úsporu energie.

 
 
TaHoma®

Pohodlie inteligentného domu

Útulné teplo, keď sa vraciate domov. Tlmené svetlo na večer. Brána sa automaticky zatvára, akonáhle odídete do kancelárie.
Inteligentný dom so systémom TaHoma® switch sa stará o vaše pohodlie.

TaHoma®

Bezpečnosť a ochrana pred vlámaním

TaHoma® switch je doma, keď vy nie ste. Automaticky rozsvieti svetlá a spustí tienenie, čím simuluje vašu prítomnosť a odradí zlodejov.
Kamery, detektory a čidlá vás upozornia na akúkoľvek udalosť. Majte prehľad o svojom domove doma aj na cestách.

Šetrenie energie

Šetrenie energie

Senzory samostatne ovládajú tieniace prvky podľa intenzity slnečného žiarenia, čím reagujú na teplotu vo vnútri domu.
V lete držia teplo vonku, v zime vo vnútri. A vy tak ušetríte za energie.

PREHĽADNÉ OVLÁDANIE

TaHoma®
SCENÁRE

Vytvorte si vlastné scenáre chovania svojho domu a prispôsobte tak jeho chovanie svojmu životnému štýlu. Vyvoláte ich jedným tlačidlom.

Príklad: Odchádzate do práce. Stlačíte tlačidlo. Svetlá zhasínajú, rolety sa zaťahujú. Garážová a vjazdová brána sa otvára, aby sa ihneď po vašom odjazde obe uzatvorili a chránili váš domov.

KALENDÁR

Naplánujte si automatické spustenie jednotlivých scenárov na konkrétny mesiac, deň aj hodinu. TaHoma® switch vám uľahčí život.

Príklad: V pracovných dňoch chcete spúšťať iné scenáre a v iné hodiny než cez víkendy, kedy si chcete pospať. Nastavte si scenáre podľa svojho priania, kedykoľvek ich môžete aktivovať, zrušiť alebo zmeniť.

SMART SCENÁRE

Nastavte si pokročilé scenáre kombinujúce rôzne prvky.

Príklad: Systém TaHoma® switch vďaka slnečnému a teplotnému čidlu zistí horúci deň, ostré slnko a zvyšujúcu sa teplotu v miestnosti. Zatiahne teda rolety a žalúzie vášho domu, aby vo vnútri udržal optimálnu teplotu a chránil tak vás aj interiér domu pred škodlivými lúčmi.